Servis

Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, "modell 2457", servis, 51 dlr, bestående av: 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 6 små djupa tallrikar, 12 assietter, tillbringare, såssnipa, karott, 6 serveringsfat, största serveringsfatet ca 36 cm

Slitage, enstaka nagg

496844

2017-10-31