Dockskåp

Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅP, tidigt 1900-tal, trä med glasdörrar, bemålat, höjd ca 77 samt 64 x 37 cm

Spricka i glas, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage.

496845

2017-10-31