Clarence Blum gipsskulptur

Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur
Clarence Blum gipsskulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLARENCE BLUM (1897-1984): Kvinna med barn, skulptur, gips, signerad och daterad C. Blum, 1929, höjd ca 45 cm

Slitage

496853

2017-11-05