Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LYUBEN DIMANOV (Bulgarien, född 1933): "Famme", signerad, daterad och numrerad L. Dimanov 1972, 2/75, färgetsning, bildmått 44,5x28cm
496860
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här