Bordslampa 1970-tal Tema Lampor

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, blålackerad metall, märkt SM21, höjd inkl skärm ca 75 cm

Ytskador

496871

2017-11-06