Ulla Wachtmeister oljemålning
Vollendet
2017-11-06
496886
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Stillife and abstract, signerad Wachtmeister, daterad på etilett a tergo 1993, olja på duk, ca 71x61 cm