Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Stillife and abstract, signerad Wachtmeister, daterad på etilett a tergo 1993, olja på duk, ca 71x61 cm

496886

2017-11-06