Lokor 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LOKOR, 1 par, 1800-talets första hälft, polykromt bemålade, skuren dekor av hästhuvud, längd ca 65 cm
Kuntoraportti
Slitage, torrsprickor
496893
Päivämäärä:
2017-11-06