David Söderholm akvarell

David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): sannolikt gatuvy Oxgatan, Västerås, signerad och daterad David Söderholm, 1930, ca 46x68,5 cm

496899

2017-10-31