Grythyttan

Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan
Grythyttan

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRYTHYTTAN, karmstolar, 4 st., bord, 1900-talets andra hälft, massiv teak, stomme i stålrör, delvis skyltmärkta, sitthöjd ca 42, brodets höjd 71, 90x90 cm, sittdynor från Ekerö möbler medföljer

Slitage

496921

2017-10-31