Sockerruskor silver

Sockerruskor silver
Sockerruskor silver
Sockerruskor silver
Sockerruskor silver
Sockerruskor silver
Sockerruskor silver
Sockerruskor silver
Sockerruskor silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERRUSKOR, 1 par, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-tal, höjd ca 21 cm, vikt ca 430 g

Buckla på en av ruskorna, bruks- och åldersrelaterat slitage

496923

2017-10-31