Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOCKERRUSKOR, 1 par, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-tal, höjd ca 21 cm, vikt ca 430 g
Buckla på en av ruskorna, bruks- och åldersrelaterat slitage
496923
2017-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här