Heuer kronograf herrarmbandsur 1940-tal
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HEUER, armbandsur, stål, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 39690, cal Landeron 13, länk i stål (ej original), diameter 32,3 mm
Verket går ej (defekt drivfjäder), SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Renoverad urtavla.
496931
2017-10-31