Taklampa art deco

Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, art deco, 1930-tal, palisander samt metall, höjd ca 60, diameter 75 cm

En skärm med spricka, åldersrelaterat slitage

496934

2017-10-31