Bandai fordon tema lek
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BANDAI FORDON, 2 st, 1950-60-tal, Saab 93 B, svartlackerad plåt, Volkswagen "Bubbla", gråblå, friktionsdrivna, längd ca 19 resp. 20 cm
Säljes till förmån för Barncancerfonden.
smärre lackskador
496950
2017-12-10