Bandai fordon tema lek

Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek
Bandai fordon tema lek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANDAI FORDON, 2 st, 1950-60-tal, Saab 93 B, svartlackerad plåt, Volkswagen "Bubbla", gråblå, friktionsdrivna, längd ca 19 resp. 20 cm

Säljes till förmån för Barncancerfonden.

smärre lackskador

496950

2017-12-10