Oljemålning Rudolf Weber

Oljemålning Rudolf Weber
Oljemålning Rudolf Weber
Oljemålning Rudolf Weber
Oljemålning Rudolf Weber

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RUDOLF WEBER, (Österrike, 1872-1949): "Aus Venedig", signerad R Weber, olja på duk uppklistrad på kartong, 34x85 cm

496961

2017-10-31