Carl Johan Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

12 000 SEK

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): tillskriven, Landskapsmotiv, brickmärkt C. J. Fahlcrantz, tillskriven a tergo, olja på duk, ca 32x42 cm

Smärre krackeleringar

496984

2017-10-31