Klubbat för:
13 000 SEK
12 000 SEK
CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): tillskriven, Landskapsmotiv, brickmärkt C. J. Fahlcrantz, tillskriven a tergo, olja på duk, ca 32x42 cm
Smärre krackeleringar
496984
2017-10-31