Champagnekylare nysilver
2017-10-31
496995
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-tal, mediciformad, med hänklar, höjd ca 29 cm, diameter ca 26 cm
Slitage, fläckar