Allmoge stop Norge

Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge
Allmoge stop Norge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOP, 1700-tal, Norge, masurbjörk, cylindrisk form, skuren dekor, handtag och med dekor av lejon, locket med dekor av lejon under krona, fötter i form av lejon, höjd ca 21 cm

Slitage, skador, sprickor

496998

2017-11-01