Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, tenn, stämplat Mårten Kasper Rokus, (mästare 1683-1714) Stockholm, 1707, diameter ca 43 cm
Slitage, repor
497000
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här