Fat tenn Stockholm 1700-tal

Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal
Fat tenn Stockholm 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, tenn, stämplat Mårten Kasper Rokus, (mästare 1683-1714) Stockholm, 1707, diameter ca 43 cm

Slitage, repor

497000

2017-11-01