Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, i rokokostil, 1900-talets mitt, i teak med beslag i gulmetall, höjd 67, 60x37 cm

ytskador

497011

2017-10-31