Helgi Thorgils Fridjonsson oljemålning

Klubbat för:

66 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HELGI THORGILS FRIDJONSSON (Island, född 1953): "The Mask of the morning", signerad med monogram HTF, 87, olja på duk, 125x182 cm,
Proveniens: Fredrik Roos nordiska Samling, katalognr 216

497013

2017-11-10