Helgi Thorgils Fridjonsson oljemålning
Klubbat för:
66 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HELGI THORGILS FRIDJONSSON (Island, född 1953): "The Mask of the morning", signerad med monogram HTF, 87, olja på duk, 125x182 cm,
Proveniens: Fredrik Roos nordiska Samling, katalognr 216
497013
2017-11-10