Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATURER, 3 st., metall samt alabaster, 1900-talets första hälft, kolonnformade skaft, total höjd ca 49-68 cm
Slitage, en något sned
497017
2017-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här