Bordsarmaturer

Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATURER, 3 st., metall samt alabaster, 1900-talets första hälft, kolonnformade skaft, total höjd ca 49-68 cm

Slitage, en något sned

497017

2017-10-31