Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964): Figur, signerad och daterad H Sert, 1959, tusch, ca 30x22 cm
Fuktfläckar
497023
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här