Henri Sert tusch

Henri Sert tusch
Henri Sert tusch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964): Figur, signerad och daterad H Sert, 1959, tusch, ca 30x22 cm

Fuktfläckar

497023

2017-11-01