Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, skinnklätt, 1700-tal, spänne i smide, handtag i mässing, pärlspikad, höjd ca 20, 46x29 cm
Skador, slitage, lås saknas
497032
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här