Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, skinnklätt, 1700-tal, spänne i smide, handtag i mässing, pärlspikad, höjd ca 20, 46x29 cm

Skador, slitage, lås saknas

497032

2017-11-01