Plånbok 1805 siden

Plånbok 1805 siden
Plånbok 1805 siden
Plånbok 1805 siden
Plånbok 1805 siden

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLÅNBOK, siden, Sverige, omkring år 1800, daterad 1805, broderad dekor av ymninghetshorn samt duvor, invändigt med motiv av sedel, inramad, ca 21x18 cm

Slitage

497047

2017-11-01