Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PLÅNBOK, siden, Sverige, omkring år 1800, daterad 1805, broderad dekor av ymninghetshorn samt duvor, invändigt med motiv av sedel, inramad, ca 21x18 cm
Slitage
497047
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här