Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALEXANDRE MARIE COLIN (1798-1875): Kvinnor som säljer sitt hår, signerad A Colin, akvarell, ca 30x36 cm
497082
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här