Alexandre Marie Colin akvarell

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

ALEXANDRE MARIE COLIN (1798-1875): Kvinnor som säljer sitt hår, signerad A Colin, akvarell, ca 30x36 cm

497082

2017-11-01