Rune Sigvard oljemålning

Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

RUNE SIGVARD (1907-1943): Landskapsmotiv, signerad Rune Sigvard, olja på pannå, ca 29x43 cm

497084

2017-11-01