Wilhelm Wieger oljemålning

Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM WIEGER (Tyskland, 1890-1964): Grenna, signerad Wilh. Wieger 1918, olja på pannå, ca 22,5x28 cm

497110

2017-11-01