Klubbat för:
15 000 SEK
3 000 SEK
RAFAEL FERRER (USA, född 1933): Utan titel, signerad, daterad och numrerad R. Ferrer, 1980, #32, oljekrita på papper, 76x56 cm
497111
2017-11-05