Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Vy över Östermalmstorg, otydligt signerad ... Wikland och daterad 1975, blandteknik /collage på pannå, ca 45x54 cm

497116

2017-11-01