Trädgårdsmöbler bord och stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 dlr, 1900-tal, bryggerimodell, bestående av: bord, 4 stolar, bordets höjd 72, 59x90 cm, sittdjup 356, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, patina

497120

2017-11-01