Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 dlr, 1900-tal, bryggerimodell, bestående av: bord, 4 stolar, bordets höjd 72, 59x90 cm, sittdjup 356, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, patina
497120
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här