Ian Dickson matbord
2017-11-01
497134
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IAN DICKSON, Ipswich, matbord, mahogny, centralfot på hultrissor i mässing, oval skiva, höjd ca 74, 175x115 cm
Visst slitage/repor, skruvar till skivan medföljer ej