Sideboard engelsk stil

Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil
Sideboard engelsk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, mahogny, engelskt stil, 1900-talets senare del, dörrpar samt 2 ldr, höjd ca 90, 118x50 cm

Visst slitage

497137

2017-11-01