Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULIUS PAUL SCHMIDT-FELLING (1835-1920) kvinna med kärl, sockel i serpentinmarmor med silverplakett daterad 1922, total höjd ca 26 cm

Smärre slitage.

497174

2017-11-01