Matgrupp windsormodell
Vollendet
2017-11-01
497179
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 5 dlr, Nässjö Stolfabrik, Windsormodell, 1900-talets andra hälft, bestående av: 4 stolar, matbord, höjd bord ca 72, diameter 110 cm
Bruksslitage