Matgrupp windsormodell

Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell
Matgrupp windsormodell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, Nässjö Stolfabrik, Windsormodell, 1900-talets andra hälft, bestående av: 4 stolar, matbord, höjd bord ca 72, diameter 110 cm

Bruksslitage

497179

2017-11-01