Pablo Picasso litografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad o daterad 25.7 61 i trycket, färglitografi på Archespapper, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS" ca 50x45 cm
Oramad
497183
2017-11-01