Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad o daterad 25.7 61 i trycket, färglitografi på Archespapper, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS" ca 50x45 cm

Oramad

497183

2017-11-01