Stig Fyring

Stig Fyring
Stig Fyring

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG FYRING (1934-2015): Bemålat sjökkort, signerad och daterad Stig maj 90, blandteknik, ca 76x112 cm

Med dedikation

497194

2017-11-01