Franco Costa oljemålning

Franco Costa oljemålning
Franco Costa oljemålning
Franco Costa oljemålning
Franco Costa oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): "Paco con i Fiori", signerad a tergo, olja på duk, 28x38 cm

497195

2017-11-01