Vitrinskåp nyrokoko

Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, nyrokoko, 1800-talets slut, fanerad med mahogny, delvis skuren dekor, höjd ca 117, 83x47 cm

Delvis tapetserad insida och senare hyllor, slitage, nyckel saknas

497199

2017-11-01