Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
JEAN RAOUX, hans krets (omkring 1630), Det mirakulösa utspisandet, olja på duk, 37x43 cm, oramad
Proveniens: Gösta Stenman samling, Stockholm, nr 30
Zustandsbeschreibung
Dubblerad, retuscher
497222
2017-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner