Jean Raoux hans krets oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

JEAN RAOUX, hans krets (omkring 1630), Det mirakulösa utspisandet, olja på duk, 37x43 cm, oramad

Proveniens: Gösta Stenman samling, Stockholm, nr 30

Zustandsbeschreibung

Dubblerad, retuscher

497222

2017-11-08