Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BORD, 1 par, England, inköpta på Georg Henscher, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, ca 54, 51x42 cm
Smärre ytskador, ett bord ngt blekt
497226
2017-11-01