Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO TROEDS, sideboard, 1950/60-tal, i teak, etikettmärkt Bra Bohag, med skjutdörr och lådor, höjd 80, 149x43 cm

Ytskador

497230

2017-11-02