Sydamerikansk skola, 1700-tal, Jungfru Maria

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydamerikansk skola,
Jungfru Maria, olja på pannå, 29x13,5 cm

Mindre retuscher

497240

2017-11-14