Rökelsekar, brons 1800-tal

Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal
Rökelsekar, brons 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSESKÅL med lock, 1800-talets första hälft, asien, brons, graverad dekor, höjd 22 cm

Bucklor och lagningar

497246

2017-11-01