Lennart Sand Älg och hund
2017-11-01
497263
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART SAND (född 1946), Älg och hund, signerad L Sand 06, olja på duk, ca 36x53 cm