Haruo Sezaki oljemålning

Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARUO SEZAKI (1907-?): Sydländskt landskap, signerad och daterad 41, olja på duk, ca 46x55 cm

497266

2017-11-01